Venus Cotusca-3-3-Vointa Sendriceni

Vreme:15 grade
Suporteri:100
Teren:rau

Meciul a inceput bine pentru cei de la Cotusca cînd prin minutul 25 au reuşit sa facă scorul 1-0.După aceasta reuşita cei de la Cotusca nu au  renunţat sa atace si in minutul 35 acestia fac scorul 2-0 aduncand bucuria pt suporteri.Prima repriza s-a terminat 2-0.În repriza a doua in minutul 50 Mandiuc face scorul 2-1.Nu puţin după prin minutul 60 acelaşi Mandiuc deschide scorul dar golul a fost anulat din cauza ca a fost ofside.Prin minutul 75 cei de la Voinţa primesc o lovitură liberă de la mijlocul terenului iar Andrei Noroc înscrie printr-un sut  de excepţie facînd scorul 2-2.În minutul 80 cei de la Cotusca fac scorul 3-2.In minutul 85 Marian Noroc pune o pasa lui Ţiganu iar acesta face scorul 3-3.După cele 2 minute de prelungire arătate da arbitru meciul s-a terminat.